Sklep na prestashop, a skuteczna integracja z hurtowniami

Rekomendowane sklepy internetowe.
Emoń

Sklep na prestashop, a skuteczna integracja z hurtowniami

Post autor: Emoń »

Cześć ;)
Chciałbym zapytać Was, czy macie może dla mnie jakieś wskazówki na temat integracji z hurtowniami dropshippingowymi i automatyzacji kolejnych procesów m.in marży i aktualizacji stanów magazynowych? Jakich narzędzi do takich zadań wykorzystujecie oraz co najważniejsze gdzie ich szukacie ponieważ zależy mi przede wszystkim na skuteczności działania i dokładności. Mam nadzieję, że trochę konkretnych wskazówek jak nam się w tym temacie pojawi. Od razu dzięki za konkrety!
OnekM

Re: Sklep na prestashop, a skuteczna integracja z hurtowniami

Post autor: OnekM »

Emoń pisze: ↑13 lis 2021, 15:29 Cześć ;)
Chciałbym zapytać Was, czy macie może dla mnie jakieś wskazówki na temat integracji z hurtowniami dropshippingowymi i automatyzacji kolejnych procesów m.in marży i aktualizacji stanów magazynowych? Jakich narzędzi do takich zadań wykorzystujecie oraz co najważniejsze gdzie ich szukacie ponieważ zależy mi przede wszystkim na skuteczności działania i dokładności. Mam nadzieję, że trochę konkretnych wskazówek jak nam się w tym temacie pojawi. Od razu dzięki za konkrety!
Jak macie jakiś problem jeśli chodzi o integracje hurtowni dropshippingowych, wariantami, narzutami, czy aktualizacją produktów dostępnych w Waszym sklepie online to możecie wykorzystać na przykład do tego Droplo ogólnie bardzo dobre narzędzie ułatwiające wiele procesów, dzięki czemu też mamy więcej casu m.in na obsługę klienta i dopracowanie marketingu.
ODPOWIEDZ