dotacje na rozwój firmy

Sposoby na dofinansowanie, dotacje z UE na otwarcie działalności. Gdzie i ile można dostać?
Awatar użytkownika
Kartka
Posty: 12
Rejestracja: 05 lis 2019, 17:15

dotacje na rozwój firmy

Post autor: Kartka »

Miło rozpoczynać wątek 😊 prowadzicie swoje biznesy i poszukujecie wsparcia ze strony państwa lub UE to mam świetne rozwiązanie dla Was. Dotacje na rozwój firmy pomorze Wam zdobyć firma AkatConsulting, o której poczytacie na stronie: https://akatconsulting.pl/szkolenia-dofinansowane . Moja firma korzysta z ich pomocy, dzięki czemu co chwilę mamy nowe szkolenia itp.
Awatar użytkownika
kinga237
Posty: 8
Rejestracja: 15 paź 2019, 16:05

Re: dotacje na rozwój firmy

Post autor: kinga237 »

Obecnie jest bardzo dużo programów dotacyjnych i pożyczkowych, z których można pozyskać środki na wsparcie czy rozwój biznesu. Niestety przepisy ciągle się zmieniają, więc wydaje mi, że najlepiej zwrócić się o pomoc do firm zajmujących się właśnie tą dziedziną, nawet wyłącznie online. Przykładowo takimi sprawami zajmują się specjaliści ze strony https://pozyczkiunijne.bgk.pl/. Pożyczki unijne oferują dla każdego województwa. Wystarczy kliknąć, wybrać odpowiedni region, a ukażą się nam różne możliwe do uzyskania opcje. Finansowanie dedykowane jest zarówno mikro, małym i średnim przedsiębiorcom. Najlepiej przejrzeć wszystkie i zastanowić się, które będzie najbardziej korzystne lub po prostu spytać się eksperta.
Awatar użytkownika
luśka
Posty: 52
Rejestracja: 23 lut 2019, 9:55

Re: dotacje na rozwój firmy

Post autor: luśka »

Kiedyś dużo się mówiło o tym, że są dotacje na rozwijanie własnego biznesu od zera. I ja to rozumiem, startupy nie mają wcale łatwo. Ale pytanie, czy jeśli ktoś chce wprowadzić dodatkowe rozwiązania, by zwiększyć sprzedaż, może liczyć na wsparcia państwa? Mam na myśli na przykład takie systemy jak ta http://www.primesoft.pl/ firma wprowadza. To jak?
Awatar użytkownika
jula9201
Posty: 159
Rejestracja: 07 kwie 2019, 11:16

Re: dotacje na rozwój firmy

Post autor: jula9201 »

Jestem przekonana, że na pewno macie na myśli dotacje UE, ponieważ to one zawsze pomagają wielu firmom i to właśnie dzięki nim można otworzyć własny biznes. Osobiście ten temat nie jest mi obcy, dlatego muszę zerknąć sobie na stronę http://financialstrategy.pl/fundusze-un ... rocic.html bo podobno są tam świetne wskazówki.
Awatar użytkownika
isoftbiz
Posty: 1
Rejestracja: 06 gru 2019, 20:06

Re: dotacje na rozwój firmy

Post autor: isoftbiz »

Istnieją firmy na rynku, które pomagają w zdobyciu dotacji. Na pewno warto skorzystać z ich usług, zamiast załatwiać wszystko samemu. A do tego pomogą i doradzą.
isoft.biz.pl
Awatar użytkownika
Biznesmen78
Posty: 945
Rejestracja: 19 lip 2019, 11:03

Re: dotacje na rozwój firmy

Post autor: Biznesmen78 »

Dotacje na rozwój firmy sprzedażowe są przyznawane w dalszym ciągu i uważam, że to świetny sposób, żeby sfinansować szkolenia. Wartym uwagi mogą być szkolenia dotyczące sprzedaży na Amazonie, bo w końcu staje się coraz bardziej popularny i daje ogromne możliwości sprzedażowe. Tutaj macie bardzo ciekawy artykuł na temat modeli sprzedaży i logistyki na amazonie https://www.nethansa.com/pl/blog/modele ... -jest-fba/. Z samego artykułu możecie już trochę się dowiedzieć co z czym się je, ale oczywiście warto tematem zainteresować się szerzej, żeby zrozumieć działanie.
Awatar użytkownika
Samanta
Posty: 555
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:13

Re: dotacje na rozwój firmy

Post autor: Samanta »

A czy kojarzycie taką firmę jak https://subitoadvising.pl? Z tego, co wiem, to również może Wam ona skutecznie pomóc w pozyskaniu funduszy europejskich ;) Polecam zapoznać się z ich ofertą, możecie na tym tak naprawdę tylko zyskać ;)
Awatar użytkownika
Biznesmen78
Posty: 945
Rejestracja: 19 lip 2019, 11:03

Re: dotacje na rozwój firmy

Post autor: Biznesmen78 »

Jeśli prowadzisz firmę w sektorze MŚP, albo po prostu dużą firmę, to na pewno warto postarać się o dotację na infrastrukturę badawczo-rozwojową. Więcej na ten temat możecie poczytać u ekspertów https://edoradca.pl/na-co-mozesz-pozysk ... rozwojowa/, dzięki nim pewnie uda Wam się tą dotację uzyskać.
Awatar użytkownika
mugga
Posty: 12
Rejestracja: 12 lip 2020, 10:31

Re: dotacje na rozwój firmy

Post autor: mugga »

kolejki po dotacje to jakiś absurd, powiedz mi na jakim rozwoju Ci zależy, bo ja zaczęłabym od dotarcia do klienta w sieci. Teraz taki rozwój, w tym kierunku przynosi bardzo dobre efekty sprzedażowo- marketingowe dlatego też wpływa to na cały rozwój firmy, wielkość zatrudnienia itd polecam Ci zacząć od kampanii reklamowej i nich http://eyyam.pl to bardzo profesjonalni ludzie, znają się na rzeczy i naprawdę zobaczysz że to przyniesie Ci sporo uśmiechu na twarzy za tak naprawde nie wielki wkład.
Awatar użytkownika
dieego
Posty: 62
Rejestracja: 07 cze 2019, 16:23

Re: dotacje na rozwój firmy

Post autor: dieego »

Jest wiele środków, które można wykorzystać na rozwój swojej firmy. Istnieje podlaska fundacja rozwoju regionalnego, przedsiębiorcy z Podlasia mogą skorzystać z pożyczek na start czy pozyczek na termomodernizację przedsiębiorstwa. Taka pożyczka jest oprocentowana 0%, jest bezkosztowa.
śroczka

Re: dotacje na rozwój firmy

Post autor: śroczka »

Ja się polecam jak ktoś ma problemy finansowe to odezwać do https://wsparciebiznesu.finanzapolska.com/ - bardzo pomagają we uzyskaniu kredytu ze wsparciem państwa. Mnie uratowało to przed zamknięciem firmy
palądyn

Re: dotacje na rozwój firmy

Post autor: palądyn »

Wejdź w tego linka aby dowiedzieć się więcej http://szkoleniappk.pl/
nikaś

Re: dotacje na rozwój firmy

Post autor: nikaś »

Poczytajcie sobie koniecznie na te stronie https://edoradca.pl/jak-pozyskac-dotacj ... ebiorstwa/ w jaki sposób pozyskać dotacje unijne na rozwój przedsiębiorstwa. Jest tam bowiem wiele ciekawych i praktycznych informacji, porad oraz wskazówek, które mogą okazać się niezwykle pomocne. Warto spróbować, bo dzięki temu nie będziecie musieli angażować sto procent własnych środków.
Mozeń

Re: dotacje na rozwój firmy

Post autor: Mozeń »

W przypadku kiedy szukacie profesjonalnej pomocy w zakresie zachowania płynności finansowej w swojej firmie i jednocześnie zależy Wam na pomocy to ze swojej strony zdecydowanie mogę polecić, żebyście także zwrócili uwagę na możliwości jakie zapewnia faktoring który nas uratował. Skorzystaliśmy z pomocy Faktoria, natomiast też na ich blogu znajdziecie sporo dobrych podpowiedzi m.in kto to jest kontrahent https://faktoria.pl/porada/kontrahent-kto-to-jest i na co należy w tym zakresie zwrócić szczególną uwagę.
Awatar użytkownika
serenede
Posty: 170
Rejestracja: 11 mar 2019, 11:50

Re: dotacje na rozwój firmy

Post autor: serenede »

Nie zawsze trzeba wydawać miliony by otworzyć własną firmę. Nawet bez dotacji można otworzyć swój własny punkt paczkowy , bo tutaj wystarczy posiadać lokal. Żadnych pieniedzy się nie inwestuje, nie ma takiej potrzeby. To może być traktowane nawet jako biznes dodatkowy. Przemyślcie sobie, moim zdaniem warto
ODPOWIEDZ