Księgowość eNova

Porady, dyskusje. O biznesie offline.
Awatar użytkownika
heniutek
Posty: 110
Rejestracja: 28 mar 2019, 10:27

Księgowość eNova

Post autor: heniutek »

Kojarzycie może coś takiego jak księgowość eNova? Ostatnio się z tym spotkałem podczas wizyty u jednego ze swoich klientów. Cóż można by rzec - wygląda to całkiem ciekawie. Więcej czytałem o tym na http://www.vattax.pl/moduly-ksiegowe-ra ... osc-enova/ i się zastanawiam, czy i u siebie by tego nie wdrożyć. Mam teraz jakąś darmową ksiegowość, to jednak nie wystarcza jak na moje obecne potrzeby.
Awatar użytkownika
malka
Posty: 3
Rejestracja: 22 kwie 2019, 23:04

Re: Księgowość eNova

Post autor: malka »

Myśle, że w necie znajdziesz dużo informacji na ten temat. Ja zawsze radzę sobie właśnie w ten sposób.
Ludzi nie interesowała prawda. Wierzyli natomiast, że pech bywa zaraźliwy.
Awatar użytkownika
matej_mlody
Posty: 5
Rejestracja: 22 maja 2019, 12:36

Re: Księgowość eNova

Post autor: matej_mlody »

Ja się nie poruszam w tej branży. Nic wartościowego tu nie doradzę.
Jeśli kogoś kochasz,musisz dać mu wolność.
Awatar użytkownika
AdamCz
Posty: 212
Rejestracja: 21 wrz 2019, 16:14

Re: Księgowość eNova

Post autor: AdamCz »

Naszym wyborem jest - księgowa łowicz która w pełni spełnia swoje wymagania zarówno jeżeli chodzi o najwyższą jakość, uczciwe podejście i realizowanie swoich obowiązków w pełni profesjonalnie i oczywiście z dotrzymaniem terminów. Nie zamierzamy w tym zakresie nic zmieniać, bo działają w pełni efektywnie czego oczekujemy od naszych współpracowników. Mam nadzieję, że również podejmiecie w tym zakresie racjonalną decyzję dla swojego biznesu!
Łukasz ze Scanye

Re: Księgowość eNova

Post autor: Łukasz ze Scanye »

Jeśli możemy coś polecić biurom rachunkowym, to chcielibyśmy przedstawić aplikacje https://scanye.pl/ , która niezwykle szybko i bezbłędnie potrafi zaksięgować faktury bez błędów w JPK. Oczywiście o wstępne wdrażanie się w program nie musicie się martwić, stoimy na straży chętni pomóc w każdej sytuacji.
Źrebi

Re: Księgowość eNova

Post autor: Źrebi »

Dobrze prowadzona księgowość to podstawa w firmie. Jeśli ktoś z Was szuka księgowości na Śląsku to podrzucam Wam namiary na nich - https://biuromda.pl/ Biuro konkretnie mają w Mysłowicach. To biuro księgowe działa już od dawna, mają wyrobioną renomę, można im zaufać.
Awatar użytkownika
wesw32
Posty: 266
Rejestracja: 04 kwie 2019, 14:04

Re: Księgowość eNova

Post autor: wesw32 »

Mnie aktualnie interesuje darmowy program do faktur jpk, który pomoże mi w prowadzeniu mojego własnego biznesu. Takie programy są bardzo potrzebne, ponieważ niestety samemu bardzo ciężko wypełniać wszystkie formularze, a jak wiemy - trzeba robić to co miesiąc. Trzeba korzystać, jeśli są możliwości.
Śliwa23

Re: Księgowość eNova

Post autor: Śliwa23 »

Księgowość nie jest czymś łatwym, trzeba mieć do tego głowę. Czasami właśnie staram się edukować w tym zakresie bo jednak jakąś tam wiedze warto mieć jeżeli interesuje nas prowadzenie biznesu. Tu mam ciekawą stronkę z fajnymi informacjami na temat księgowości https://www.zaufany-ksiegowy.com.pl/por ... nsferowych.
Awatar użytkownika
yhymcia
Posty: 64
Rejestracja: 14 maja 2019, 23:01

Re: Księgowość eNova

Post autor: yhymcia »

Księgowośc to podstawa w firmie. Taka prawda, wszystko musi być na tip top. Ale warto też o takie programy do monitorowania płatności jak https://monpay.pl/ zadbać. To pomoże w tym by należności spływały terminowo i zapewni to płynność finansową w firmie

jak ostrzyć noże tokarskie
ODPOWIEDZ